Bubita sub limba

Diverse

Postata de andreea.gheorghe cu 12 ani in urma.

Buna ziua!De 3-4 zile mi-a aparut o bubita sub limba;la inceput parca era mai mare,acum s-a mai micsorat.Mentionez ca ma doare si e deranjanta si e putin galbena inconjurata de un aspect rosiatic.Nu am avut niciodata asa ceva.Ce poate sa fie ?Multumesc.

Raspunsuri (3)

brezeanu

acum 11 ani

s-ar putea sa fie ceva de la alimentatia nesanatoasa ,de la ceva ce a atins un soarece sau ceva de genu Chestia asta stiu ca dispare dar de fiecare data cand atinge ceva soarecele sau mananca din el si dupa aia mananci si tu e nasol pentru ca atunci iti apare buba pe limba Iti spun din partea mea sa o lasi sa treaca ,pentru ca va trece sigur dar trebuie sa mai astepti cateva zile.Bafta!

Gabi Gabita

acum 9 ani

Ce bafta domne am ascultat de sfatul tau si mi sa umflat limba.este rosie cu bube mari care ma uustura .nu am mancat de 3 luni si sm slabit 45 kg sunt o leguma care are 12 kg.sunt conectata la aparate.

stefan

acum 9 ani

yo nu pot sa cred ca ai ajuns atata de rau de la sfatul unuia de aici ca ai 12 kg las o incolo de treaba adica e logik cand e mai naspa treaba dute la doctor astea sunt sfaturi precum legile precum anumite traditii ascutli de ele cand se poate !! aceeasi problema o am si yo cu o bubita sub limba dar anu am mancat dupa sobolani sau soareci tot ce am cumparat e sigilat si e din shopuri de incredere asa ca nee nu tine sfatul ala mai degraba ziceai ca de la fructe nespalate !!