BRONCHO VAXOM, capsule

Diverse

Postata de Alina-Nicoleta3 cu 12 ani in urma.

Buna ziua!
As vrea sa stiu daca acest medicament are efect garantat, pt. ca am tot incercat produse naturiste cu echinaceea, laptisor de matca, dar nu am avut nici un rezultat, sunt tot timpul racita, indiferent ca e vara sau iarna iar in urma analizelor mi s-a spus ca am imunitatea f. scazuta.
Multumesc frumos

Raspunsuri (2)

angela

acum 12 ani

Poti''''''''''''''''lucra ''''''''''''''''la imunitate si cu usturoi(daca te deranjeaza mirosul sau nu suporti din cauza problemelor biliare ia capsule de usturoi) alternativ cu ceapa.

colnago

acum 12 ani

Faceti un tratament cu bautura bioactiva Tahitian Noni (cel original de la TNI), fetele mele o consuma de 4 ani, nu au mai avut probleme cu imunitatea de atunci