Brevoxyl

Diverse

Postata de mayb_e cu 12 ani in urma.

Cei care ati folosit sau folositi Brevoxyl sau sunteti informati va rog sa-mi raspundeti.

1. Daca am si pete ramase de la cosuri pot folosi Brevoxyl, trec daca il folosesc si pentru pete?

2. Am vreo 2 cosuri unul langa buze si unul pe buze as putea sa folosesc Brevoxyl''ul?

3. Se poate folosi pe toata fata, chiar si unde e faţa cat de cat "neafectata"?

Raspunsuri (1)

oanagaby

acum 12 ani

Eu folosesc Brevoxyl la recomandarea medicului. Folosesc o cantitate mica de crema pe toata fata, in fiecare seara chiar daca nu este afectata intreaga zona. Prima saptamana mi a facut foarte bine...aveam fata curata, insa acum este la fel ca la inceput. Ba chiar am fata fff uscata si cosurile au reaparut. Iti recomand sa urmezi o perioada mai lunga cu acest tratament(asa cum mi a spus si mie medicul),iar dc este cva in neregula sa te prezinti la un medic dermatolog. Zona ochilor si a gurii treb protejata deoarece este o crema puternica, iar acolo este pielea mai sensibila.