Beneficii oferite de consumul de soia

Diverse

Postata de comentarii utilizatori cu 15 ani in urma.

cine poate verrifica daca boabele de soia pe care le obtin pe o tarla in teren sunt modificate genetic,cine da acest diagnostic,nu cumva este o politica de a nu folosi soia noastra.

Raspunsuri (3)

comentarii utilizatori

acum 15 ani

sunt sanatoase prdusele din soia care se gasesc pe piata , cum sunt granulele, snitele , pateuri, salamuri si parizer din soia ?

comentarii utilizatori

acum 15 ani

Va rog, daca se poate sa comunicati adresele de site unde se pot gasi retete de preparare a produselor din soia.
Ce firma producatoare este indicata??

comentarii utilizatori

acum 15 ani

Se gaseste soia si nemodificata genetic? De ce in articol nu se arata si ce se intampla daca se consuma excesiv soia ? Cunosc persoana care consuma foarte multa soia si are grave probleme cu sistemul osos. Cei care scriu astfel de articole ar trebui sa dea dovada de onestitate si sa arate toate fetele obiectului tratat in articol.