AUGMENTIN 625, comprimate filmate

Diverse

Postata de [email protected] cu 12 ani in urma.

augmentinul este bun pentru acneea medie? ce doza se poate lua?

Raspunsuri (3)

angela

acum 12 ani

De ce vrei ,neaparat antibiotic pt. o acnee medie?Incearca o lotiune f.buna de la ELMIPLANT si anume LOTIUNEA ASTRINGENTA.Ustura putin dar merita efortul.Exista in magazinele naturiste si alte produse.Antibioticele se iau doar in cazuri mai grave fiindca iti pot slabi imunitatea!! Atentie,deci !!!

[email protected]

acum 12 ani

multumesc pentru sfat.... dar am incercat foarte multe pana acum.. nu stiu ce sa mai fac....am fost si la dermatolog si mi-a dat doxacilina timp de 6 luni si nici o schimbare(stomacu a inceput sa ma doara) am mai luat si azitrox cam tot in jur de 6 luni, am cunoscut ceva... dar dupa ce nu am mai luat iarasi mi-au iesit..... lotiuni si creme nici nu le mai stiu numarul....:(

Denisa

acum 9 ani

Buna. Si eu am avut probleme grave cu acneea,am incercat tot felul de produse,am mers la medicul dermatolog si niciun rezultat. In urma cu 2 saptamani am luat AUGUMENTIN timp de 10 zile, cate o pastila la 12 ore si a dat rezultat. Acum cand ma uit in oglinda nu-mi vine sa cred k nu mai am cosuri. Incercati si va veti convinge,nu veti regreta!