ATI FOST VREODATA DEZAMAGIT DE RASPUNSUL MEDICULUI PE MAIL ?

Diverse

Postata de Ionela46119882 cu 15 ani in urma.

AM TRIMIS ZILELE TRECUTE UN MESAJ MEDICULUI LA SECTIUNEA DIETE-NUTRITIE , CAND L-AM PRIMIT AM FOST OARECUM DEZAMGITA , IN 2 RANDURI S-A "SCAPAT" DE MINE . E ADEVARAT CA A ATINS SUBIECTUL CARE M-A PRIVIT DAR CU ATATA USURINTA INCAT NU AM STIUT CE SA IAU DE ACOLO , M-A DEZAMAGIT , A FOST UN RASPUNS ATATA DE COMUN INCAT NU STIU DE CE MAI AU NEVOIE DE FISA MEDICALA ! A MAI FOST CINEVA IN CAZUL MEU ? EU , ACUMA CE SA FAC ? A CUI SFAT SA-L URMEZ ?SUNT IN CEATA TOTAL !!!EU CRED CA AU FT MULT DE LUCRU SI AU DE RASPUNS LA MULTE MAIL-URI , DAR PARCA PREA EVAZIV SE EXPRIMA ACOLO ! LA SFARSIT MA INTREBA CUM CLASEZ RASPUNSUL , CLAR CA AM BIFAT NU . VA MULTUMESC PT CA ATI CITIT MESAJUL MEU ! INGRIJITI-VA TOT TIMPUL !!!

Raspunsuri (1)

adina6382445

acum 15 ani

Anul trecut in primavara aveam 77Kg la o inaltime de 1,64 . Acum am 63 kg pe care le-am dat jos treptat , cu putina vointa , consecventa si fara sa raman cu vergeturi sau piele atarnata . Secretul , suplimentii nutritivi , care au adus echilibrul in organismul meu . Daca vrei sa discutam , scrie-mi pe adresa de e-mail [email protected]