Asistent medical generalist

Diverse

Postata de job4life cu 11 ani in urma.

Selectam Asistenti Medicali Generalisti pt Germania , UK si Dubai , Aplicati cu cv pe [email protected] sau www.job4life.ro

Raspunsuri (2)

pascu narcis herbert

acum 9 ani

sunt asistent medical am lucrat la dializa 3 ani firma fresenius am recomandare buna din partea firmei. doresc loc de munca in tarile arabe

job4life

acum 9 ani

Buna ziua. Din pacate nu avem un proiect pentru zona de care sunteti dvs. interesat. Ne puteti trimite un CV pentru a fi pastrat in baza de date in eventualitatea unor viitoare colaborari la [email protected]