As dori sa aflu niste date de contact

Diverse

Postata de teonia cu 12 ani in urma.

Intrucat pb. mele cu glanda tiroida sunt diagnosticate in mod diferit as dori niste investigatii mai complexe la un medic endocrinolog mai specializat.De aceea as dori sa siu daca imi poate da cineva datele de contact ale d-lui dr.Cristofor Dominic.Va multumesc.
In legatura cu intrebarea postata anterior ii multumesc d-nei dr. neurolog, insa myolastanul imi este contraindicat intrucat eu fac tratament antiepileptic si convulsivant.

Raspunsuri (2)

Dr. Cristian Irina

acum 12 ani

Incercati sa cautati informatii prin paginile web.

teonia

acum 12 ani

Am incercat deja si nu am reusit sa gasesc decat informatii despre lucrarile dansului precum si interviul de la `Neata cu Razvan si Dani