ar trebui sa ma ingrijorez?

Diverse

Postata de evelina*lima cu 10 ani in urma.

de citeva zile am scurgeri vaginale de culoare verde deschisa,ce ar fi asta si cum se trateaza?ms anticipat

Raspunsuri (1)

Ralf1951

acum 10 ani

Da, trebuie sa te ingrijorezi si sa te duci la un doctor de dermato-venerice sa-ti ia secretie pe lamela si sa-ti spuna ce ai pentru a-ti da tratamentul adecvat. Totul se stbileste de medic dupa ce te verifica vizual si-ti face analize medicale.
Eu cred ca ai blenoragie, dar stai linistita ca se vindeca si pentru viitor, te sfatuiesc sa faci sex numai cu prezervativ daca n-ai partener de incredere.
Intraba-l si pe el ce simptome are, pentru ca si el trebuie sa aibe usturimi la urinat si secretie care se scurge din penis si ducetiva amandoi la doctor si nu mai faceti sex un timp ca nu muriti.