anxietate?

Diverse

Postata de magdal3na cu 11 ani in urma.

am facut anumite analize in urma carora am avut calciu sub limita am facut ekg si ecograf la cardiolog dar la inima e totul ok mia zis ca ar fi stare de anxietate e posibil sa am aceste stari de la anxietate si cu ce o pot trata? multumesc

Raspunsuri (1)

Naturopat Claudia

acum 11 ani

Buna ziua. Aceste stari de anxietate si de lipsa de vlaga sunt si o urmare a unor stari de panica si a unor situatii mai delicate prin care ati simtit ca vi s''a stors energia vitala din corp. La o anumita varsta acest lucru e greu de redresat doar cu pastile. Va pot ajuta cu minim 10 sedinte de reflexoterapie medicala. Sunati la 0747603579 oricand. Cred in asa ceva pentru ca am ajuns terapeut datorita faptului ca prin aceste terapii m''am vindecat si mi''am recapatat sanatatea.