Amorteli

Diverse

Postata de caramela10 cu 9 ani in urma.

Buna ziua.De cam o luna imi amorteste

Buna ziua.Cam acum o luna a inceput sa-mi amorteasca pulpa piciorului drept de la genunchi in sus si sunt momente in care se incinge.De vreo saptamana ma si mananca.Mi se intampla in general noaptea.Va rog sa=mi da-ti un raspuns deoarece sunt cam ingrijorata .Va multumesc

Raspunsuri (2)

luminita270

acum 9 ani

poti face o radiografie a coloanei,teste hematologice,inclusiv pentru trombofilie,eventual sa te vada si un neurolog.

caramela10

acum 9 ani

Multumesc mult.