amorteli incheieturi miini, gambe picioare si pulpe picioare (partea din spate)

Diverse

Postata de lg_09 cu 9 ani in urma.

Buna ziua.
Am de mai bine 1 an amorteli la incheieturile miinilor, amorteli la gamba picioarelor si a pulpelor picioarelor (parete inferioaara partea din spaate a pulpelor picioarelor).Asta mai ales noaptea.Ce trebuie sa iau sau sa fac.
Mutumesc.

Raspunsuri (2)

Medic SfatulMedicului

acum 9 ani

Este recomandat sa consultati medicul neurolog pentru evaluare si tratament adecvat.

Terapeuta

acum 9 ani

Cauta un terapeut Bowen in orasul tau si fa cateva sedinte. Rezultatele vor aparea imediat.