Am un deranj daca pot sa il numesc așa in partea stânga piept pana sub coaste

Diverse

Postata de MembruMobileApp1497513897 cu 6 ani in urma.

Buna ziua.
De ceva vreme ma deranjează in partea stânga piept și câteodată schimba locul și ajunge sub antebraț (coaste ) , îl simt pana și gât partea stânga . Țin sa reamintesc ca nu e zilnic , și pot trece zile fără sa am nici o problema . Mănânc bine , scaun Ok chiar zilnic și cam la același timp, sunt fumător dar nu scuip sânge sau pe nas de fel . Nu sunt obosit tot timpul dar când stau pe spate simt ca ma doare ceva in partea stânga spate cam aceeași zona ca și in piept . Mulțumesc

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Cardiopatia-ischemica-si-Infarctul-miocardic/durerile-toracice_941