am si eu luis

Diverse

Postata de denis_spania22 cu 12 ani in urma.

am 26 de ani si am luat nu stiu de la cine vreau si eu sa ma ajutati sa imi ziceti in cat timp scap si eu de aceasta boala fac tratament cu moldamin de un million doua sute una la 3 zile am facut 15 pauza 2 saptamani si am inceput sa fac altele 15 nu am facut decat 3 pana acum m-ai am 12 imi puteti spune scap si eu de el cu tratamentul de 30 de muldamine va rog frumos uitati maiu meu daca puteti sa imi scrieti [email protected] va multumesc

Raspunsuri (1)

Dr. Emil Otesteanu

acum 12 ani

Exista o schema precisa de tratament ( medicul dermatovenerolog,care v-a diagnosticat si v-a recomandat tratamentul o cunoaste caci este universala, in toate tarile) schema care trebuie sa o urmezi cu exactitate, altfel tratamentul se lungeste. Deci cu d-sa stai de vorba si in functie de schema care ti-a fost stabilita,iti va da toate informatiile . Necazul ti l-ai provocat singur,deoarece ai facut sex neprotejat (prezervativ ) si mai ales cu persoana necunoscuta .