Am probleme cu o unghie

Diverse

Postata de lucian1231 cu 10 ani in urma.

Am o problema de ceva timp mi se tot rupe cate un strat de unghie sau asa . Dar faza e ca nu de la varf din partea opusa acum 2 zile mi s-aau rupt 3 straturi si mie frica sa strag sa rup pana la capat pt ca ma cam doare pt ca am mai facuto si nu stiu ce sa fac. Daca o lasa asa o sa creasca singura?

Raspunsuri (1)

nico1989

acum 10 ani

din cate ai descris, eu as spune ca nu ai calciu suficiente in corp. Nu mai trage de unghii las-o in pace du-te la farmacie si cumparati niste vitamine pt unghii si par si mai cumparati si un tratament pt unghii si da-te cu el in fiecare zi este ca o oja si nu e scump.