am pierdut biletul de trimitere la specialist cum pot obtine un duplicat / nou am urgenta nevoie?

Diverse

Postata de Utilizator21533738560 cu 5 ani in urma.

am pierdut biletul de trimitere la specialist cum pot obtine un duplicat / nou am urgenta nevoie?

Raspunsuri (3)

Utilizator21560531706

acum 4 ani

Buna seara! Cum ati rezolvat aceasta problema pentru ca ma gasesc si eu in aceasta situatie si nu gasesc nicio informatie ajutatoare in acest sens?

RaLoO

acum 2 ani

am patit si eu si am fost la medical de familie si am dat o declaratie pe prop raspundere cum ca am pierdut biletul de trimitere si mi a eliberat altul.

Utilizator21575462752

acum 4 ani

Buna ziua! Ati gasit o rezolvare acestei situatii? Cum ati procedat?

Multumesc!