Am o problema.

Diverse

Postata de AdrianB23 cu 9 ani in urma.

De cand eram mic imi doresc sa imi fac operatie estetica nu am nasul foarte mare dar eu asta vreau am o problema ,lumea imi spune ca nu e mare ca se potriveste la fata mea chestii de genul asta dar eu ma confrunt zilnic cu acest lucru ,mai ales ca imi pierd increderea ,e ceva iesit din comun daca vreau asta ?

Raspunsuri (1)

Andra06

acum 9 ani

Nu e absolut nimic ieșit din comun dacă vrei să faci asta, crede-mă am avut si eu un fel de din asta, dar am ajuns la concluzia ca sănătatea este cea mai importantă.... Dacă o ai, atunci ești perfect ;-)
Totuşi dacă asta îţi afectează stima de sine si ai si banii necesari eu zic sa o faci.
Multă sănătate!