Am nevoie de putin ajutor,nu am pe cine sa intreb in legatura cu problema mea

Diverse

Postata de nNeka cu 12 ani in urma.

Patologia proteinelor (enzimele),as avea nevoiue daca sunteti binevoitori sa-mi indicati o bibliografie care sa cuprinda aceasta tema.Am de facut un proiect foarte important si nu am primit indrumari.Sau niste indicatii/sfaturi sunt foarte bine primite.
Sper ca nu cer prea mult,va multumesc.

Raspunsuri (2)

Dr. Georgescu Cristian

acum 12 ani

aveti de facut un proiect general despre acest subiect? sau ceva mai specific? si pentru ce specialitate trebuie facut acest proiect? cat de multe detalii trebuie sa contina?

va urez o zi buna

nNeka

acum 12 ani

:) am spus proiect pentru a nu parea foarte pretentioasa in speranta ca asa se va oferi cineva sa ma ajute.Vreau sa strang cat mai multe materiale pentru lucrarea de licenta.Sunt studenta la Farmacie,tema aceasta am primito la Biochimie.