am diverse mincarimi cum ar fi ceva genul vermisorilor

Diverse

Postata de visina cu 10 ani in urma.

buna , vas intreba daca pot luoa vermox , cred ca sun vermisori , si din acceasta cauza va cer ajutorul va multumesc ...

Raspunsuri (5)

Mihai Holca

acum 10 ani

Daca ai paraziti incearca acest tratament..

eu il folosesc de doua ori pe an pentru prevenire si eliminare:

http://www.***.ro/articol/Pachete/Pachet_Dr._Clark_-_deparazitar/Pachet_Hulda_Clark_si_carte-431.html

Medic SfatulMedicului

acum 10 ani

Ar fi bine sa efectuati un examen coproparazitologic inainte de tratament.

visina

acum 10 ani

da cred ca e mai bine o sa fac ,un examen , va multumesc , d-ra cit si tuturor , acum am prins ceva curaj , ce pina acum nu stiam ce sa cred ce sa fac etc , va multumesc ...

Florentina Sandu

acum 10 ani

Iti recomand sa citesti cartea dr Hulda Clark - Vindecarea tuturor formelor de cancer. Nu trebuie sa te sperii, nu e ceea ce pare, insa acolo vezi exact modul cum trebuie eliminati paraziti si ce regim de viata trebuie sa urmezi pe perioada tramentului.. Te poti informa si de deparazitarea animalelor de companie..

Este extraordinara aceasta carte, ti-o recomand cu drag

visina

acum 10 ani

buna florentina , multumesc si sunt interesat de aceasta carte ,dar eu nu sunt in romania , unde o pot gasi , ca sincer ma intereseaza , ex, as vorbi cu cineva sa o cumpere din tara si sa mio trimita dar de unde sa o cumpere ?, daca esti draguta sa ma informezi unde se pot gasi , MULTUMESC ...