Alopecia

Diverse

Postata de floryr cu 9 ani in urma.

nici nu mi-am dat seama cand s-a intamplat, a fost ca peste noapte, m-am trezit intr-o dimineata cu zone fara pic de par in cap. cum se trateaza? cum pot remedia aceasta problema?

Raspunsuri (1)

luminita270

acum 9 ani

Daca BASESCU ar fi descoperit reteta,sigur l-ai vedea cu par pe cap!Este o afectiune dermatologica,intr-adevar chinuitoare din punct de vedere psihic,dar trebuie sa treci peste aceasta problema.Mergi la PLAFAR ,s-ar putea sa gasesti ceva care sa stopeze aceasta afectiune.Atentie la stress,sampoanele folosite,fumat si alimentatie!