Alexandra

Diverse

Postata de AleSanda cu 13 ani in urma.

cu ce credeti ca as putea sa imi reduc din vergeturi???? Cu ajutorul laserului este posibil??

Raspunsuri (2)

Iuli

acum 13 ani

exista tratamente, dar nu au cine stie ce eficacitate. Daca nu esti fotomodel sau manechin, nu cred ca ar trebui sa iti faci prea multe probleme in privinta vergeturilor. Cine te place, te place si cu si fara ele. Poti tasta pe google indepartarea vergeturilor cu laser sau asa ceva, insa costa foarte mult si sincer nu cred ca merita. Cum crezi.

Victor Richard

acum 13 ani

Sunt mai multe tipuri de laser. Unele se spune ca au eficacitate mai mare altele mai mica... preturile difera in functie de tipul de laser si... locatia clinicii. Laserul Fraxel se presupune ca ar avea efect mai mare decat alte tipuri. Cu toate acestea, mai ales in cazul vergeturilor mici si recente. Cu cat sunt mai mari si mai vechi, acestea se estompeaza mai greu. Pentru ca nu este vorba de vindecare ci doar de estompare sau reducere, din pacate...