alergii...

Diverse

Postata de dannutza cu 14 ani in urma.

soacrei mele ii trebuie urgent ANAPEN ADULT,poate cineva sa mi spuna cum sa faca rost de acest medicament in farmacii nu se gaseste cel putin la cele care am fost noi.este alergica la tot ce este rece chiar si la frig. si cum vremea rece se apropie......multumesc!

Raspunsuri (1)

raluca

acum 14 ani

Buna,
Mergi pana la farmacie si vb cu farmacista, poate poti face comanda de acest medicament, s-ar putea sa se poata. Sanatate