ALBUMINA UMANA, solutie injectabila

Diverse

Postata de pissi2 cu 12 ani in urma.

buna ziua. ce pret are o injectie?

Raspunsuri (3)

Dr. Georgescu Cristian

acum 12 ani

buna seara,

aici puteti primi informatii si sfaturi medicale, cat despre preturi, un raspuns mai competent cred ca ati gasi mai degraba direct la farmacii, sau incercand sa cautati pe internet dupa cuvintele cheie: ''''albumina umana pret''''. eu am incercat acest lucru si raspunsul a fost : Albumina umana 20% x 50ml -- 195 Ron.

va urez o seara buna

pissi2

acum 12 ani

multumesc

Andreea

acum 8 ani

Va rog frumos imi puteți spune si mie unde pot găsi imi trebuie urgent