ajutorrr!

Diverse

Postata de corina378 cu 15 ani in urma.

Nu stiu daca am intrat bine dar,as vrea sa intreb si eu ceva;fratelui meu i se unfla p***a piceorului drept mai in special degetu mare il doare de ce?mutumesc anticipat.

Raspunsuri (3)

acum 15 ani

Buna,

Cel mai probabil fratele tau are o infectie localizata in acea zona.

Mergeti de urgenta la spital, la ortopedie pentru analize; infectia se poate extinde si poate a vea urmari grave!

corina378

acum 15 ani

iti multumesc mult,am facut data pentru vizita.oki

corina378

acum 15 ani

Da a fost la medic si fratele meu are boala CUTA nu stiu prea bine ce este o sa citesc mai mult despre probabil pe internet care de altfel ne informeaza toate alea...SANATATE MULTA VA DORESC