ajutor, vreau un diagnostic!

Diverse

Postata de dinutasilviu cu 13 ani in urma.

De fiecare data cand ridic ceva mai greu, fie pe umar, fie cu ajutorul degetelor sau pe antebrat, dupa o perioada, zona de contact cu greutatea se umfla si se inroseste. Acelasi lucru se intampla si atunci cand stau mai mult in picioare. Se inflameaza talpile , datorita faptului ca am 120 de kg. Umflaturile dispar cand ma trezesc in ziua urmatoare. Va rog sa imi spuneti si mie care este cauza acestor simptome. Multumesc anticipat!

Raspunsuri (1)

loredana_dana

acum 13 ani

Si eu am avut probleme cu barticulatiile in ultimul timp si le-am rezolvat homeopat .mergeti la un medic homeopat cu experienta. Homeopatia ajuta la multe boli unde alopatia este neputincioasa. Va recomand un medic care practica homeopatia clasica si care are experienta ca. de ex. Dr. Gheoerge Jurj (TM), Dr. Dumitrescu Ioan (Buc)., Dr. Raceanu (Iasi), Dr. Ileana Randasu (Buc), Dr. Doina Pavlovschi (Buc), Dr. Silvia Nedelcu (Buc), Dr. Zainescu Laura (Brasov), Dr. Adrian Alecu (Tg-Mures). Adresele le gasiti in internet.