Ajutor va rog

Diverse

Postata de Vanesa1203 cu 9 ani in urma.

Buna am o problema acum 3 zile am facut sex dar nu era pentru prima oara si am facut o protejat dar a inceput sa ma doara in zona buricului si am stari de greata si ma doare capulsi mai am si crampe prima oara am crezut ca sunt insarcinata dar nu are cum ca nu era spart va rog mult sa ma ajutati si un raspuns repede va rog

Raspunsuri (1)

Medic SfatulMedicului

acum 9 ani

Dupa doar 3 zile de la contactul sexual nu se pune problema unei sarcini.
Simptomele descrise sunt in cadrul unei afectiuni gastro-intestinale- care poate fi investigata de care un medic internist.
.