AJUTOR!!! Ma trezesc foarte greu!

Diverse

Postata de Bucur33606 cu 15 ani in urma.

AM 22 ani, lucrez noaptea, adorm greu pe la 6 sau 7 dimineata si ma trezesc foarte greu dupa 10-12 ore.
Problema mea este ca nu reactionez la zgomote(ceasuri,telefoane,etc) sau la reactia celor care incearca sa ma trezeasca.Nu-mi amintesc nimic si sunt tot eu suparat caci nu m-a trezit nimeni.Se mai confrunta cineva cu aceasta problema?

Raspunsuri (2)

Bucur33606

acum 15 ani

AM 22 ani, lucrez noaptea, adorm greu pe la 6 sau 7 dimineata si ma trezesc foarte greu dupa 10-12 ore.
Problema mea este ca nu reactionez la zgomote(ceasuri,telefoane,etc) sau la reactia celor care incearca sa ma trezeasca.Nu-mi amintesc nimic si sunt tot eu suparat caci nu m-a trezit nimeni.Se mai confrunta cineva cu aceasta problema?

regele_mar

acum 10 ani

Ce as mai vrea sa fiu si eu ca tine...sa dorm balana.....!