Abordari

Diverse

Postata de Ionica2014 cu 8 ani in urma.

Salutare! E o idee buna sau rea sa abordez femei in locurile publice (ex: pe strada, in parc, pe plaja, in mall-uri etc.) ca sa imi fac o prietena? Multumesc!

Raspunsuri (5)

Carmen

acum 8 ani

Depinde cum le abordezi si daca imprejurarile o permit. Dar nu-ti fa un job din asta. Nu vrei sa te transformi intr-un hartuitor, nu?

Alex

acum 8 ani

Eu zic sa te linistesti, sa nu te mai gandesti obsedant la cele fete si cea dragoste, fa-ti ordine in ganduri, du-te sa te spovedesti ca sa vezi lucrurile mai clar si toate or sa vina de la sine. ;)

aspen

acum 8 ani

Conteaza mult si cum le abordezi, nu numai ca le abordezi!
Insa tare mi-e teama ca vei primi raspunsuri cat de cat satisfacatoare de la fete usuratice. Cele serioase, ma cam indoiesc sa te ia in serios!

larisaaa

acum 8 ani

Da! Desigur!!eu mereu cand agat folosesc replica "crezi in dragoste la prima vedere sau mai trec o data prin fața ta?"merge de fiecare data:)

larisaaa

acum 8 ani

Da! Desigur!!eu mereu cand agat folosesc replica "crezi in dragoste la prima vedere sau mai trec o data prin fața ta?"merge de fiecare data:)