aam băut bere expirată de 4luni

Diverse

Postata de aadytzu cu 10 ani in urma.

bună seara numele meu este adrian....i-mi poate spune cineva ce se poate întâmplă dacă bei bere expirată de 4luni......am consumat...cam 100mll.... vă multumesc

Raspunsuri (4)

Carmen

acum 10 ani

Din moment ce ai baut, inseamna ca era buna la gust. Si fiind cantitate mica, stai linistit, ca doar nu e otrava. ;)

Medic SfatulMedicului

acum 10 ani

Cantitatea este mica...la fel si riscurile de imbolnavire.

aadytzu

acum 10 ani

vă multumesc.....

Andrei

acum 8 ani

Am baut eu vreo 5 cutii expirata de 1 an si jumatate si este foarte buna.