Ce medicamente sau ce tratament imi recomandati la atrofie musculara?

Distrofie musculara

Postata de Utilizator21528389552 cu 5 ani in urma.

Buna am varsta de 30 de ani si as dori sa ma informati cu referire la acesta boala atrofie musculara.

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 5 ani

Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Diverse/atrofia-musculara_9718