simt nevoia sa trag aer adanc in piept,durere in piept,si in spate in zona plamanilor?

Dispnee

Postata de membru324526 cu 6 ani in urma.

Buna ziua,am 17 ani si de 1 an jumatate ma confrunt cu aceasta problema,simt ca nu ajunge cat aer trebuie in plamani,am uneori dureri in piept in zona dreapta,si in spate tot in zona dreapta. Care se intensifica cand respir adanc,ce ar putea sa fie? Mentionez ca fumez de 2 ani

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru un diagnostic complet va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Astmul-bronsic/astmul-bronsic_501