Dispnee?

Dispnee

Postata de Utilizator11559758719 cu 4 ani in urma.

Buna ziua, am aproape 25 de ani iar de o saptamana am inceput sa respir greu, am facut radiografie la plamani si spirometrie, nu am absolut nici o problema, am facut ekg bnp si saturatie oxigen sange, au zis ca sunt absolut normale si ca nu am nici o problema. Respir normal fara sa ma fortez dar simt ca nu am destul oxigen, simt nevoiea de a casca pentru mai mult oxigen. Ce ar putea fi? . Ionut

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Bolile-aparatului-respirator/dificultatile-de-respiratie_9085