Buna ,am facut testu hpv si rezultatu a fost L1 -pozitiv pentru HPV genotipul 16 .Control intern ?

Displazie de col uterin Condiloma acuminata Infectie virala Cancer de col uterin
+1
Vezi toate grupurile

Postata de MembruMobileApp1506022200 cu 6 ani in urma.

de beta - globina low - pozitiv , control intern de beta -globina high -pozitiv .IMI POATE CINEVA DA O EXPLICATIE CA PROGRAMAREA O AM PESTE 2 SAPTAMANI SI MA INEBUNESTE TOATE ASTEA POZITIVE .MULTUMESC

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Va recomandam sa mergeti la medic pentru interpretarea analizelor sau puteti folosi serviciul cu plata (//sfatulmedicului.ro/consulta-medicul-online), unde veti primi raspunsul medicului.