VIMAX

Disfunctii sexuale masculine

Postata de nickis cu 13 ani in urma.

Am citit că pastilele VIMAX sunt eficiente în tratarea ejaculării rapide şi în plus cresc dimensiunile penisului. Am aceste probleme (penisul are 14 cm în erecţie). Aş vrea să încerc VIMAX, dar aş vrea să cunosc opinii de la persoane care l-au folosit sau de la medici. Am hepatita C şi aş vrea să ştiu dacă sunt toxice pentru ficat, deşi în reclamă se specifică faptul că sunt 100 % naturale şi că nu au efecte secundare.

Raspunsuri (14)

Psihosexolog clinician

acum 13 ani

Acest produs este fals. Atentie mare la produse toxice si contrafacute pe internet si in sexshop-uri. Tulburarea de ejaculare este de etiologie psihogena si se trateaza terapeutic pentru a controla ejacularea. Va recomand cel mai bun chestionar care este deja postat pe internet la: http://spreadsheets.google.com/viewform?formkey=dFBzMDRVYW1ET1NfQXM4dm9WajlJZ3c6MQ

si veti afla cauza dvs a tulburarii. Asadar, nu cu vitamina C am invatat tabla inmultirii ci prin exersare mentala si/cognitiva. La fel se intampla si cu Ejacularea precoce.

Grig15

acum 13 ani

Ejacularea rapida se rezolva prin alte metode, nu neaparat medicamentos, iar marimea penisului nu prea conteaza important e sa fie jucaus sa stii ce sa faci cu el

gogomanul99

acum 11 ani

buna si eu am luat 3 flacoane de vimax pentru tratament de la un sex shop din cj au zis cas originale leiau de 1 luna jumate dar nu a crescut nimik inca sper sa creasca la terminarea celor trei flacoane macar 2 cm si ceva......

nickis

acum 13 ani

spuneţi că VIMAX este un fiasco?

Markus

acum 13 ani

eu nu as zice ca este un produs fals atata timp cat, atat de multa lume este multumita de el,si in plus este facut doar din plante.

nickis

acum 13 ani

aş vrea să cunosc părerea unor persoane care au folosit VIMAX

nickis

acum 13 ani

.....sau alte produse similare

Adrienne

acum 13 ani

La inceput am crezut ca aceasta intrebare este pusa de un adolescent. Dar, la varsta ta sa crezi in asemenea aberatii.............Am citit din curiozitate prospectul. Este vorba despre anumite plante care au rolul lor in circulatia sangelui si altele......dar nu am gasit printre acestea si Drojdia [ glumesc] pentru a-mi justifica acea crestere de 4-5 cm. ,pana la un penis de 22 cm. si culmea, trebuie sa te opresti daca nu vrei sa creasca mai mult,necontrolat. Pana la aceasta varsta cum te-ai descurcat cu un organ destul de normal? Probabil ca ejacularea precoce are o cauza si se poate trata de catre un medic de specialitate. Chiar este atat de greu de inteles ca la aceasta varsta nu are cum sa mai creasca ceva ci dimpotriva?

incercam

acum 12 ani

am luat si eu un flacon....si sunt la a 3-a pastila azi...si deja sunt balonat...incept sa cred k este teapa mare de tot....cred k o sa ma oporesc din luat....cine stie ce efecte secundare mai poate avea :(

DA!!!!!

acum 12 ani

Pai iti creste burta si dai gaze, deci are efecte:).

Psihosexolog clinician

acum 12 ani

Toate produsele care nu sunt notificate de Agentia Nationale a Medicamentului si/sau Institutul National IBA sunt contrafacute, toxice si daunatoare sanatatii dvs. Un control sexologic prealabil nu strica. Sanatate!

Cristi

acum 11 ani

Eu am primit in colet si certificatul de la institul de bioresurse alimentare din Romania care atesta ca produsul este unul sigur, doar ca am auzit ca exista si falsuri....
va recomand sa incercati sa le cumparati de la importator, astia par a fi : www.vimaxoficial.ro

je

acum 9 ani

Am cumparat si eu deocamdata 1 flacon de vimax, is la a4a pastila si deocamda vad rezultate bune ejacularilo precoce dar ramane de vazut ce va fi cu dimensiunea

Serif

acum 8 ani

Si cat tim trebuie sa le iei si cate se ia pe zi ??????