vimax

Disfunctii sexuale masculine

Postata de maria30399281 cu 15 ani in urma.

aveti si voi despre pastilele vimax oare maresc penisu cu adevarat cum se zice?este foarte multa reclama pe net si ma intreb si eu.cine imi da si mie un rasp.va multumesc

Raspunsuri (659)

CRISTINA98100125

acum 15 ani

Parerea mea este sa renunti la tratamentele astea,cel mai bine este sa iti gasesti o fata care sa aiba incredere in tine,sa aiba rabdare cu tine,nu marimea penisului face sexul grozav,increderea in tine face sexul grozav.
Si daca ai intradevar probleme cu marime jucariei tale incearca sa surprinzi prin tehnica,nu prin marime.
Ai incredere in tine si fii cu tupeu! :D Bafta !

Marcus4141

acum 12 ani

Vimax http://track.oainternetservices.com/doIn?id=505808&trackId=General&storeId=500014

nicoleta497

acum 15 ani

pt cei cu probleme de erectie sau nesatisfacerea parteneri...singurul mod in care sa treceti obstacolul acesta depinde doar de voi..recomand sa intrati aici www.superpenis.ro de aici puteti obtine mai multe informati in legatura cu aceste probleme si depasirea lor.nu stiu nici eu daca acest program este 100% sigur.dar nu vad de ce nu ar fi..eu zic ca depinde doar de noi..sa avem vointa si ambtitia de a incerca..pana la urma...nu avem nimic de pierdut.

Marcus4141

acum 12 ani

Vimax site-ul oficial - http://track.oainternetservices.com/doIn?id=505808&trackId=General&storeId=500014

mirela377

acum 15 ani

Poti sa gasesti informatii mai multe de pe www.vimax.ro

EL

acum 13 ani

SPUNETI-MI SI MIE VA ROG DACA A FACUT CINEVA UN TRATAMENT MACAR DE 2 LUNI CU VIMAX.MERCI.

pettyy

acum 13 ani

am facut 4 luni si.... mai nimic

bogdan

acum 13 ani

Am luat timp de 2 luni si jumatate si sincer sunt foarte multumit,terminam dupa 4-5 min si dupa acea penisul era tare ca piatra.

cipri

acum 13 ani

eu am facut tratament cu vimax 4 luni nu am castigat decat 1.5 cm lungime dar in grosime sa vazut un rezultat m-ai bun .eu zic ca difera de la om la om.

ady

acum 13 ani

da am facut si totul e o minciuna nimic adevarat

mihi

acum 13 ani

da am facut 2 luni 1.5cm cu vimax

marius

acum 12 ani

am luat 2 luni si se simnte cum a crescut putin si e foarte ferm ,,dar vreau sa iau toata doza si va spun dupa..

vic

acum 12 ani

cat timp?
ai remarcat și alte necazuri ... inima, ficatul...?

anonim

acum 11 ani

3luni si nimik, am auzit dwe natural xl, dar n.am incercat

George

acum 13 ani

Am luat 3 luni din tratamentul de 4 flacoane si vreau sa zic ca sunt f multumit. 2,5 cm mi-a crescut si nici nu-mi mai dau drumul repede cum era inainte

pettyy

acum 13 ani

esti sigur de ce spui?

pettyy

acum 13 ani

a mai luat cineva vimax?

RromaRio

acum 13 ani

sunt la primul flacon de vimax, sa vedem ce se intampla...

am cumparat cu teama mai ales ca costa un milion jumate dar se simte ca ma tine mai mult, de la prima pilula

va zic ce si cum

RromaRio

acum 13 ani

Dupa primul flacon se vede clar ca isi face treaba, am mai luat 3 ca sa bag tratamentul complet.

revin

Ciprian

acum 13 ani

Am inceput sa iau pastilele astea acum 2 luni de zile si deja am castigat 3 cm in lungime si 1 in grosime. Orgasmele mele sunt mult mai intense si rezist mult mai mult la pat! Daca va intereseaza de unde le-am comandat , intrati pe vimaxforte.ro

Pag 1 din 33