Va rog un sfat

Disfunctii sexuale masculine

Postata de kyller009 cu 8 ani in urma.

Buna ziua! Am o problema cu erectia, am o erectie buna dar nu ma tine mult cand sunt cu partenera, daca nu fac sex chiar la inceput cand sunt cu ea in pat si staam si ne jucam doar nu reusesc sa mai ajung la o erectie buna pe urma, doar pe jumatate.. Nu am alte boli, de inima sau altele... Am 19 ani si nu stiu ce sa fac. As incerca un tratament cu viagra. ma poate ajuta cineva cu un sfat?

Raspunsuri (1)

sfefaniam

acum 8 ani

Dragul meu, nu te "juca" cu viagra, cialis, levitra etc. Esti tanar si s-ar putea sa iti creeze o dereglare hormanala la varsta ta. Incearca ceva mai usor pentru stimulare sexuala. Sotul meu *** ***