Va rog frumos !

Disfunctii sexuale masculine

Postata de Anonymous cu 13 ani in urma.

Buna.
In cazul unei boli ca ciroza hepatica ...e posibila o erectie mai sp***a ? si care ar fi solutia pt a rezolva aceasta problema ? Un tratament ceva ..orice , va multumesc pt atentia acordata !

Raspunsuri (3)

floryny

acum 13 ani

Cel mai indicat ar fi sa mergi la un consult de specialitate, la un medic urolog, pentru a te examina si a-ti prescrie tratament. Daca este cazul, ar fi bine sa renunti total la fumat sau alcool, trebuie sa ai activitate fizica si o greutate corporala normala. Mult succes!!!

Csara

acum 13 ani

Ciroza hepatica determina tulburari endocrine care duc la erectie sp***a. De aceea, cel mai bine ar fi sa te adresezi unui endocrinolog ca sa iti recomande un tratament hormonal care sa te ajute concret.

Anonymous

acum 13 ani

Fumez foarte putin ..greutatea mea 75 kg ...la 177m cam asa, alcohol nu consum deloc !