urologie

Disfunctii sexuale masculine

Postata de 19gaby cu 13 ani in urma.

intrebare ;am 24 ani si a-s vrea sa stiu daca exista vreo posibilitate de a-mi mari penisul fara interventi chirurgicale,si daca da care ar fi acelea.?
multumesc

Raspunsuri (6)

Iuli

acum 13 ani

Nu, nu exista. Altfel nu ar mai exista barbati cu penis asa-zis "mic" :) De fapt, vaginul are 8 centrimetri si nu cred ca ai un penis mai mic decat atat. Oricum in afara de operatie, orice alt "tratament" este doar pt a stoarce bani.

Sanatate!

Ionescu

acum 13 ani

Acest comentariu a fost moderat de administratorul forumului

Psih.dr.Gabriela Marin

acum 13 ani

Gaby,
Sunt diverse lucrari - carti - care descriu diverse tehnici de marire a penisului. Ele cer o perseverenta si un efort extraordinar. Iti recomand cartea " De la impotenta la virilitate" in editura RAM.
Mult succes!

Scarlat Adrian

acum 7 luni

Nu pot avea o relație cu o femeie mă numesc Adrian am 42 de ani când bag în vagin mi se culcă ce tratament să iau

Scarlat Adrian

acum 7 luni

Am 13 cm

Scarlat Adrian

acum 7 luni

Există ceva tratament pentru problema asta