urgenta

Disfunctii sexuale masculine

Postata de Dadulescu cu 12 ani in urma.

buna ziua ! am 15 ani si astazi pentru prima data mi-am decalotat penisul aproape complet . 3 sferturi cam asa. insa se pare ca , cam atat e maximul. problema e ca nu pot sa mai bag capul inapoi in piele si sta mereu la vedere. discret , dar la vedere. e normal ?

Raspunsuri (2)

cristian

acum 11 ani

Ai belit-o!!! Normal ca e normal! La mine e bine bagat in teaca, insa mai sta si pe afara....e incomod ca gadila ca naiba:P

julian97

acum 2 ani

lasa-l asa, in cateva zile te vei obisnui sa-ti stea belita. nu prezinta niciun pericol daca o sa ramana belita. a mea a ramas belita de cativa ani si nu ma deranjeaza cu nimic. unii isi fac circumcizii ca sa le stea permanent belite si tu te plangi ?