un baiat

Disfunctii sexuale masculine

Postata de Anonim112 cu 10 ani in urma.

Salut am 16 ani si am penisu de 16 cm si 14,5 circumferinta e biine ?

Raspunsuri (2)

razvan_rrr

acum 10 ani

asta depinde de la metabolism la metabolism. Dar exista un produs din plante care ajuta la circumferinta si la lungime. Insa dureaza vreo 2 luni pana apar efectele. Oricum, merita sa incerci ca e bun si nu o sa iti faca rau, fiind din plante. Il poti comanda, daca nu ma insel, de pe web: c***a.info

FreeStyle11

acum 10 ani

Dar la 16 ani de cat vrei sa il ai?E foarte bine pt 16 ani, dar o sa mai creasca timp de 3 ani cativa cm, cam 2-3 cm.