Trec printr-o perioada grea

Disfunctii sexuale masculine

Postata de MembruMobileApp150330210425699 cu 8 ani in urma.

Salut, numele meu este Alexandru si trec printr-o despartire mai urata, pe scurt m-a inselat prietena. Iar acum nu mai am o erectie buna deloc. Erectia matinala exista, dar alta erectie in timpul zile nu e. Doar cand vreau sa ma masturbez exista o erectie care e aproape satisfacatoare. Cum as putea sa revin la normal? E pe baza de stres din cauza despartirii? Astept raspunsul, multumesc!

Raspunsuri (2)

george33

acum 8 ani

Daca e pe fond de stres, din ce stiu eu ar trebui sa ai erectie matinala. Si eu am avut in urma cu ceva vreme probleme, dar am facut o cura cu suplimente si am reusit sa mai imbunatatesc situatia.

Andu

acum 7 ani

Eu iau vigrax da nu sunt multumit de rezultate. Il iau de 2 saptamani si imbunatatiri apar da nu cum as vrea eu.