tratamente pt. ejaculare rapida

Disfunctii sexuale masculine

Postata de ulip cu 13 ani in urma.

ejaculez prea repede ce tratament mar ajuta Am 40 de ani si in urma cu 25 de ani m-am operat pe cord inchis

Raspunsuri (2)

Grig15

acum 13 ani

Schimba tehica, las-o mai incet,miscari mai lente,mai fa pauze, chiar opriri din miscare,practica exercitiile kegel care im mod sigur o sa te ajute
Succes

marcus3475

acum 10 ani

Pastile ejaculare precoce –
http://track.c***a.ro/product/c***a/?uid=2484&sid=643&pid=119&bid=adc***aec