Tratament ejaculare precoce?(Ajutor, va rog)

Disfunctii sexuale masculine

Postata de dorina184 cu 15 ani in urma.

buna ziua.
sufar de ejaculare precoce. am cautat tot felul de "leacuri". vreau cat mai repede sa scap de aceasta problema. am auzit ca PREMATROL ar putea rezolva problema. este adevarat? a mai auzit cineva de asa ceva?sa cumpar?ce parere are un medic despre acest produs?

Raspunsuri (9)

carmen658

acum 15 ani

Buna Adrian,
Da, am auzit de acest medicament si este bun.Iinclude plante medicinale folosite pentru sprijinirea functiilor sexuale normale cum ar fi floarea Passiflora, semintele Griffonia Simplicifolia sau fructele de Cistanche, cunoscuta si sub numele de Rou Cong-rong din medicina traditionala chinezeasca. Indicat ar fi sa iei doar 2 pastile pe zi.. Multa sanatate

magdalena10139122

acum 14 ani

Am 24 de ani si am avut o relatie cu o fata timp de 10 ani.In urma acestei relatii nu mai sunt atras de alte fete adica practic nu mi se mai scoala decat foarte greu, iar daca mi se scoala ma termin imediat.Cu ea nu aveam aceste probleme din contra eram chiar foarte capabil ! M-am gandit sa apelez la ajutorul unor medicamente naturiste ,, sa ma stimuleze pentru inceput pana imi intru din nou in mana, as face o cura de 3 luni dupa care as renunta definitv la ele. Din cauza acestei probleme imi este frica sa ma apropii de alte fete !!! Ce credeti ca ar trebui sa fac ??!!

acum 12 ani

pt ejaculare precoce exista produsul "chinese brush"(se aplica pe penis), iar pentru potenta "tianli" (fiole de baut)...se gasesc pe net
pt tratarea impotentei se zice ca acupuctura este foarte buna.

in cazul tau "magdalena10139122" e ceva de natura psihologica, se intampla cand cineva isi schimba partenera de lunga durata. trebuie sa-ti faci o noua relatie serioasa si pe parcurs va reveni si viata sexuala in fagasul normal, dupa ce te obisnuiesti cu o noua partenera, noua persoana in viata ta...

johnny

acum 11 ani

problemele sexuale nu trec veci cu ierburi de genu'', decat daca esti usor sugestionabil, sau nici atunci. eventual psihoterapie pe probleme sexuale

Adrian Sandu

acum 10 ani

Evident problema cea mai mare la tine e anxietatea de performanta sexuala. Probabil nu ai avut probleme cu fata cu care ai stat 10 ani deoarece erati foarte apropiati si te simteai complet confortabil cu ea in pat. O relatie noua creeaza un mix de emotii ce duce la anxietate ( in special de performanta sexuala ), odata ce scapi de aceasta anxietate ar trebui sa fii capabil sa "performezi" la fel cu orice fata. Pentru a afla cauzele si metodele de a scapa de aceasta anxietate de performanta sexuala intra pe www.scapadeejaculareaprecoce.com si inscrie-te la newsletter. Mai vorbim prin email, bafta.

dorin

acum 10 ani

Buna seara! Si eu am avut probleme de ejaculare prematura, multa vreme. SI nu a avut cauze psihice. Mai apoi, si stresul a devenit o problema. Am gasit niste suplimente din plante care chiar m-au ajutat. L-am gasit pe urmatorul site: http://c***a.info/c***a-administrare/

Emil

acum 9 ani

Poti scrie codat aceasta adresa c***a.ro ?
Multumesc

ionut

acum 10 ani

nu e bun de nimic nici c***a am luat eu si degeaba nu e bun de nmc..k si restu tratamentelor dupa net...sh eu sufar de ejaculare precoce am incercat mai multe tratamente.....singura solutie este sa ma duc la un psiholog.poate asa reusesc sa scap de aceasta problema

Utilizator21605089222

acum 3 ani

deci care e numele ??