testicul stang dureros

Disfunctii sexuale masculine

Postata de Danieladinca cu 9 ani in urma.

Buna ziua. am si eu o intrebare in legatura cu prietenul meu. are 24ani si de cateva luni il tot doare testiculul stang mai ales cand ridica greutati.mentionez ca el face si sala dar il doare doar cand este la munca si face efort..rareori cand este acasa.aveti idee ce ar putea fi?

Raspunsuri (1)

Utilizator11617478425

acum 3 ani

Am si eu un varicocel mare,nedureros, deși lucrez zilnic ,îl am așa de la vârsta de 7-8 ani , un tratament naturiste există???naturist, scuze, mulțumesc!