Teste pentru probleme de erectie

Disfunctii sexuale masculine

Postata de comentarii utilizatori cu 16 ani in urma.

buna tuturor.am a problema si nu stiu cum s-orezolv.de cateori fac sex cu sotia nu reusesc sa ducactul sexual cu brio pentru ca ejaculez mai repede cu toate ca sipt nevoia sa fac sex zi de zi va rog din suflet sa-mi trimiteti un raspuns ce e de facut va miltumesc.

Raspunsuri (6)

tamara591619

acum 16 ani

Incearca si a doua oara,dupa o pauza relaxanta.

comentarii utilizatori

acum 15 ani

am o problema si nush ce safac
miam pierdut pofta sexuala adica nu mai pot sa obtzin o erectzie doar privindumi si ap***adumi prietena....cesa facf va rog ajutatzima

comentarii utilizatori

acum 15 ani

am o mare problema.am 26 de ani si nu mai am o erectie puternica iar ejacularea e foarte rapida.cam care ar putea sa fie cauza si rezolvarea?

Maria Octavia

acum 15 ani

Majoritatea cauzelor tulburarilor de erectie ar fi psihogene daca nu exista alte boli ale aparatului genital (probleme cu ciculatia sanguina a penisului, afectiuni ale prostatei, etc.).

comentarii utilizatori

acum 15 ani

Buna ziua.

Ce fel de medic trebuie consultat in probleme de erectie?

Multumiri .

DENY 555

acum 14 ani

BUNA CRED CA DIN DATA ANUNTULUI SI PANA ACUM AI GASIT POSIBILITATI SI REZOLVARE DAR UN SFAT AN PLUS NU STRICA AM TERMINAT PSIHO DE 3 ANI SI M-AM CONFRUNTAT CU O GRAMADA DE PERSOANE PE BZA SUBIECTULUI DESCRIS DE TINE SE NUMESTE EJACULARE PRECOCE SI SE TRATEAZA SAU NU CONSULTAND UN MEDIC SPECIALIST SI UNUL NATURIST CARE CU SIGURANTA TE VA ANDRUMA SPRE BINE SANT DESTULE MEDICAMENTE PESTE TOT FARMACII ONLINE ETC DAR AR TREBUI SA CONSULTI MEDICU SI APOI TRATAMENT AN SPERANTA CA TI-AM PUTUT FI DE FOLOS