spermograma

Disfunctii sexuale masculine

Postata de cu 15 ani in urma.

buna seara,stie cineva ce inseamna oligoastenospermie moderata? multumesc

Raspunsuri (8)

doru30112902

acum 15 ani

buna eu ced ca este insuficienta de sprmatozoiz in sperma

doru30112902

acum 15 ani

insuficiente de spermatozoizi in sperma

constantin5102798

acum 15 ani

Scadere moderata a mobilitatii spermatoizilor

acum 15 ani

va multumesc ptr. raspunsuri.Exista vreun tratament naturist sau alimente specifice ptr.imbunatatirea calitatii spermei? Avem o fetita de 9 ani si n-e dorim cu disperare inca un copil sau doi,incercam de un an si jumatate si nu reusim,multe multumiri

acum 15 ani

ptr. raspunsuri,stie cineva vreun tratament naturist ptr.imbunatatirea calitatii spermei sau alimente recomandate? avem ofetita de 9 ani dar n-e dorimdin tot sufletulinca un copil sau doi ,inceram de un an si jumatate si nimic multe multumiri

constantin5102798

acum 15 ani

Tratamentul naturist nu va este de folos. Mergi la un endocrinolog si afla daca ai si un deficit de gonadotrofine.

Alin79

acum 15 ani

salut,

cu mobilitatea am si eu probleme, doar ca-i zice astenozospermie. daca primesti un raspuns, te rog sa-l postezi

TF_

acum 14 ani

se pot face si tratamente naturiste, cu mare succes !!! sunt cazuri in Romania care si-au rezolvat aceste probleme cu TRANSFER FACTOR MALEPRO si cu TRANSFER FACTOR PLUS.
Dupa cateva luni de cura sotiile acestor Domni au ramas insarcinate pe cal;e naturala !!!

detalii aici :

[email protected]