Sperma Intarita !

Disfunctii sexuale masculine

Postata de Shad cu 12 ani in urma.

Buna Ziua !

Am si eu o intrebare .

Dupa ultimele acte sexuale cu partenera am inceput sa ejaculez sperma intarita , adica era un fel de gelatina nu acel normal lichid alb.

Poate stiti de ce se intampla acest lucru .
Multumesc Anticipat.

Raspunsuri (3)

eva40

acum 12 ani

Acest lucru arata modificari hormonale minore si lipsa de seleniu si zinc
Am o recomandare pt dvs
Mega Zinc 1/zi
Pro Seleniu 3x1
Vital Man 2/zi

cristian

acum 11 ani

e buna observatia, dar sperma are componenta din testicule si componenta din prostata (lichidul gelatinos, alunecos, transparent). daca ai partide dese cat sa ejaculezi spermatozoizi? nu esti fabrica de sperma! apropo vezi ca asa te poate prinde femeia ca ai fost la alta......think!

MembruMobileApp1506347019

acum 6 ani

Buna ziua!am o problema cu sperma, de ceva vreme am observant ca ejaculez o sperm apoasa si cu bucatele gelatinoase.ce ma sfstuiti sa fac?multumesc!