????? SATIBO ?????

Disfunctii sexuale masculine

Postata de marius465 cu 14 ani in urma.

Buna ziua ! am 26 de ani, de ceva timp au aparuut ceva probleme de erectie ejaculare(erectie slabuta, ejaculare percose)
As vrea sa stiu parerea unei persoane de specialitate despre medicamentul SATIBO !!!!
Este natural 100%cum scrie in prospect, ce efecte adrverse poate prezenta, este indicata administrarea doar inaintea pardidei sexuale, sau ca tratament(p o periaoda mai indelungata), cat de eficient este ????

astept rsp dvs. cu mare interes!!!

va multumesc

Raspunsuri (4)

raluca

acum 14 ani

Satibo nu este un medicament si poate fi eliberat fara prescriptie medicala, fiind facut din plante. Acest supliment imbunatateste viata sexuala, si mareste gradul de satisfactie sexuala. Mult succes!

mircea

acum 14 ani

se gaseste in farmacii??de unde se procura?

mihai

acum 14 ani

In farmacii nu se gasesste aest produs, il puteti achizitiona online pe www.satibo-shop.ro sau www.bio-natura.ro
Succes.

Radu

acum 13 ani

Satibo si respectiv Vigour 300 il puteti gasii aici;
http://www.ejaculare-precoce-satibo.ro/
Succes.