sant disperat

Disfunctii sexuale masculine

Postata de cu 15 ani in urma.

am 31 de ani ,si sant casatorit ,problema mea este ,ca ejaculuez precoce,iar sotia ramane cam suparata,cred ca e o problema mare,da-ti va rog o reteta ,un ajutor din partea dumneavoastra,nu mafumez nu beau si fac si putin sport,va multumesc

Raspunsuri (4)

robert9100192

acum 15 ani

Sunt sotia unui sot in aceeasi situatie Daca ai solutia sa o postezi Ar mai ameliora situatia folosirea prezervativului.Ati incercat ?

Paul69

acum 15 ani

eu zic sa mergi la un medic dar neintarziat ca altfel risti sa ramai fara sotie e chear o probleba f. grava sa-u srie la medic pe forum nu ti-ai facut cont ai 3 consultati gratuite pe luna nu sta rezolvati problema si da-ne de veste

Narcisa18103833

acum 15 ani

buna,nu trebuie sa fi asa speriat,si sotul meu a trecut prin asta in urma unui soc emotional,dar impreuna am reusit sa trecem peste aceasta problema.sotia ta daca te iubeste te va ajuta si nu te va parasi.consulta un medic de specialitate.sanatatre

livia105535

acum 15 ani

Sal!
Ar fi o solutie, dar nu permanenta, sa o mai faci odata, imediat dupa ...
O alta solutie ar fi sa faceti totul foarte incet, chiar si sa va opriti cand simti ca se apropie momentul, chiar si cateva minute.
Important e sa comunicati intre voi...
Si nu uita! FOOOOARTE INCET! :)