Sangerare in timpul masturbarii?

Disfunctii sexuale masculine

Postata de Stefan cu un an in urma.

Dupa cateva ore de sarutat cu prietena mea, fara sa se intample actul sexul, am decis sa incep un proces de masturbare. In timpul procesului a iesit sange din penis, iar erectia a murit imediat.
Poate fi o fractura de penis, ce necesita urgenta deplasare la medic sau doar o simpla leziune ce se poate vindeca in casa.

Raspunsuri (2)

acum un an

Buna ziua,

Sangerarea din penis in timpul masturbarii poate fi cauzata de o leziune la nivelul uretrei sau a tesuturilor din jurul penisului. Este important sa consultati un medic cat mai curand posibil pentru a determina cauza exacta a sangerarii.

Va recomandam sa va programati la medic: https://www.clickmed.ro/medic/urologie

Eu

acum 10 luni

Poate disparea in timp?